محل تبلیغات شما
دوشنبه 10 شهریور 99 21:11
احمد تومن پول لازم دارم خیلی ضروریه میتونی کمکم کنی؟؟چهارصدو هشتاد فقط.

ضروریه؟ چرا نمیای کارمند من شی و استخدامت کنم؟ دیگران حاضرن پول درشت بدن و بیان!! در زمینه همین بیزینس به تمام مقدسات اگر میشد حضور فیزیکی و هوش ترو داشته باشم 6 ماهه میلیاردی پول در میاد.بهت برای شروع حقوقتو چک میدم ماهیانه ماهی 5 تومن و تو از 8-9 صبح تا عصر سرکار باش،  و هر 4 ساعت یک نمودار بهت میدم ده دیقه وقت بزار برام تحلیلتو بگو فقط همین.چند روزم آموزشی که قلق های کارو یادت بدم
قطعا بعد یک ماه خیلی خیلی بیشتر از 5 تومن خاهد شد.اگه اطمینان نمیداشتم عدد رقم نمیگفتم

در 3 حالت از نظر مالی کمکت میکنم
1-متعلق بمن باشی که هرچی بخای مشکلی نیست (حالا زن دوم یا موقت یا هر مدل)
2-در زمینه بیزسنس همکارم شی (حضور فیریکی لازمه و قراراد مینویسم.کلا شرایطو بالا نوشتم)
3-واقعا تنها باشی.نه اینکه موقت از دست کسی فرار کرده باشی یا قهر. واقعا تصمیم بگیری متفاوت زندگی کنی بخای کسی تو زندگیت نباشه
که عین یک برادر بدادت میرسم (شفاهی نمیپذیرم مدرک لازمه)

ببخش اما دیگه قبول نمیکنم عین سال 96 بیای بگی پول و بگیری و بعد بری با یکی.میدادم یا نه میرفتی. تو بچه یکی تو شکمت بودو موقت بودی با یارو و 

ماسک های موی سر مای

اسپری دو فاز تقویت کننده مو پروپرنسلی

ممنونم از اعتمادت

تو ,پول ,خیلی ,باشی ,شی ,یک ,من شی ,شی و ,و استخدامت ,استخدامت کنم؟ ,کارمند من

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Trista's site ژورنال بزرگ مدلهای پالتو و کاپشن زنانه و دخترانه املاک سهیلی Tammy's life مرکز خرید شن سا سکوت شب حقوق قانونی فرد بازداشت‌شده اهم رویدادهای سینمایی استان یا مرتبط با جشنواره Kenneth's collection