محل تبلیغات شما

یک گل از خونواده الورا  و 4-5 تام گلدون سفالی  اضاف کردم به مجموعه

برای شفلرا عالی الحساب یه  از یه گلفروشی تو ایلام چیزایی گرفتم
 سم قارچ کش
4 کیسه هم خاک برگ،خاک پیت آماس ، خاک بستر آماده،کوکوپیت و یه بستم هم لیکا برای زهکشی کف
3-4 مدل کود از جمله کود آهن،کود رویشی ، شربت کود کامل گیاهان آپارتمانی ،کود بن سای و.

البته 2 سفارشی اینترنتی داخل ایران هم دادم.کافه گلدون و دیجیکالا. جمعا 40 قلم انواع کود و ویتامینا وآهن وپتاس و. ، هورمون ریشه زایی،هورمن برگ زایی و.انواع تقویت کننده ها،انواع خاک، سم گیاهو .و گلدون و ابزار گلخونه جمعا 1 تومنی شد که 3-4 روز دیگه میان

یه سایت خارجیم چند نفر دقیقا شفلراشون مشکل منو داشت و با یه پک کامل مختص شفلرا حل شده بود.اونم سفارش دادم.آمازون 1 ماه دیگه میرسه
12 قلم داره از صفر تاصد و انتی استرس توشه که ایران نیست اصن

حل مشکل شلفرا هم به احتمال زیاد منظورت کود آهن بود.

دارم روش کار میکنم
مطعن باش همین الان اطلاعات من بیشتر از تواه
و اگر انگیزمو از دست نداده بودم تا عید از یک مهندس کشاورزی واقعی و باسواد بیشتر بلد بودم.البته علاقه مختصری بگیاه پیدا کردم که مستقل از تواه.
از این بابت ممنونم.
فرق من با بقیه اینه که علمی و ریشه ای تحقیق میکنم و منابعم کلا خارجین کتاب و سایتای خارجی، و تو وبقیه نهایتا تجارب شخصی،سوال از گلفروشا و سرچ گوگل بفارسی. کافیه یه موضوع جزو علایقم باشه.تمومه

ماسک های موی سر مای

اسپری دو فاز تقویت کننده مو پروپرنسلی

ممنونم از اعتمادت

کود ,یه ,هم ,گلدون ,، ,تو ,گلدون و ,میکنممطعن باش ,کار میکنممطعن ,باش همین ,همین الان

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

arashatashbahar زندگی نوین tiopalufal Patricia's style دانلود کتاب الکترونیکی ♥♥برای تو مینویسم♥♥ Fashion Jerseys Green Bay Packers, Authentic Jerseys Wholesale. حفاظ آکاردئون بهترین مشاور کنکور شیراز - مهندس صادق طاهری James's page