محل تبلیغات شما

چهارشنبه تیر 99 :11

اونی که قراره بدون عقد تا کره ماه بیاد هست . شاخ و دم نداره که کسی رو نده و نشناخته در عرض یک هفته این چنین باشه . این روزا فقط نفرینم پشت سرته. بترس

یک هفته؟ زیاده، با اجازت 8 ساعت! از 7 و نیم صبح تا عصر مخ کامل رفت
تو که میشناسیم،وقتی خودم بخام یکیو بدست بیارم اخلاق،حرفها،شخصیت ، صدا ، توجه و در عین حال غرور جوری میشن که
 هیچ زنی نمیتونه تا شب دووم بیاره

خاستم بهت ثابت شه اگر 6 سال کاری نکردم خودم نخاستم و بخاطر تواه نالایق بود .
و ادمی مثل من که خوب بلده عاشق کنه میتونه دختر شماره یک ایرانم اراده کنه و بدست بیاره
حتی اگه خودش هیجیه هیچی نداشته باشه! غیر از اینه؟
میفهمی؟

آزاده هم یک زن بود. وقتی عکسشو دیدم دلم طالبش شد و چون خاستم بلافاصله تموم!
اینجوری مخ میزنن سحر خانم نه با میوه خواری و رانندگی اروم :دی
سرسخت ترین زن دنیا رو بیار و یک راه ازتباطی بمن بده  12 ساعت طاقت میاره و 8 ساعت رکورده!
البته در مورد تو همه جیز فرق داشت،ینی وقتی اولین عکستو دیدم چون چشمات دلمو لرزوند با تو اصلا نتونستم مثل بقیه باشم
اگر اون که برای بقیه هست که از خوشی و اشتیاق میزدی بکوه!
زمانی هم که ظرفیتش در من بوجود اومدو میتونستم اخلاق اصلی خودمو باهات داشته باشم دیگه تو نبودی 

در زمینه بحث اعتماد،در تمام زندگیم ادمی نمیشناسم که اعتماد نکرده باشه. آزاده هم یک ادم بود دیگه، و زود شناخت
بنظرت اعتماد کردنش بمعنی ید بودنشه؟ من اینجور فکر نمیکنم
در مورد خود تو هم برخلاف زبونت ، میدونم احمد مرد شماره یک دنیاته در قابل اعتماد بودن.
تو خوب میتونی مردو نامرد بودن ادما رو تشخیص بدی
و میدونم  میدونی اگر روزی به من پناه بیاری محکمترین تکیه گاه عالمم

اولا منو به چیزی تهدید نکن حتی نفرین.تا عشقت میکشه نفرین کن!
الانم نفرین کن کرونا بگیرم از دستت راحت شم.ببین وقتی مریض شدم چی میگم اصن:دی
اتفاقا این روزا شدیدا در معرضشم.و میگن 60 درصد ادمای تهران ناقلن
نفرین کن یالا.بالاخره اخر ماجرای منو تو باید روزی برسه
احمدو از نفرین میترسونه! جوجه

نفرین کردی حاصل 6-5 سال زحمت در بیابون رفت نگفتم صدقت؟.
اونو برای تو و با انگیزه تو بیمعرفت جمع کردم که روزی بدستت برسونمش. بفهم

تنها چیزی که برام مهمه و حاضرم بخاطرش هر کاری بکنم دلت هست اینکه نرنجه
بفهم دیوونه

واسه همین اومدم عذر بخامو از دلت در بیارم

خب دست خالیم نیومدما. مثل در دهاتیا هم نیستیم که یه گل زشت بگیریم، سلیقمونم توی هر چیزی خوبه ، بخصوص وقتی پای تو وسط باشه!
چون اندازه ی یک پروژه ی بزرگ هسته ای فقط تحقیق میکنم که بهترین همه ی دنیا رو پیدا کنم

همین هفته قبل ما در حال دعوا بودبم تو یه کلمه بونسای گفتی،در زبون به دعوا ادامه دادما اما در دل.رفتمو 5-6 تا گلدون منحصر بفرد گرفتم.
از جمله یه بنسای نارون که 3 روز عصر تا 11 شب نصف تهرانو با خستگی تمام گشتم . هیچ گلفروشی نداشتش
اخرش از یه گلخونه ی خاص سفاشی اوردش که فقط واردات گل از ابتالبا و هلند و ژاپن داشت برام جورش کرد

دوتای دیگشم سورپرایزن

از این فانتزیتر چیزی میشناسی؟ وسط دعوا یدفه مهربونی عجیب غریب!
اونم از راه دور و توی این وضعیت بد که بین ماست. نزدیک بودیم که کاری میکردم از خوشی جیغ بزنی

این درست همون توجه خاص هست که احمد داره و  هیچکی نداره و این اخلاقم فقطم خاص تواه.
دقیقا همون لذت عمیق دوست داشتن هست که کسی مثل من بلد نیست به یک زن بچشونه

هر زنی بخشی از کارهای منو در براه تو بدونه از حسادت میترکه!
یادمه ماجرای هدیه تولد سال 96 ات ورسوندنش بدستت وسط قهر سکوتی طولانی
 رو خلاصه واسه ارغوان خانم گفتم ، حالش عوض شد! باورش نمیشد

و اما در باره قضیه ای که اخیرا گفتی، من باور نکردم سحر. تو اینجوری نیستی
ببین دستبند دستمه. همین ینی فکر بد بذهنم راه ندادم

تمام ابن عکسها مال 24 ساعت اخیرن.اولیو دومی امروز صبح ( تیرماه) ،سومی و چهارمی امروز ظهر و اخری حوالی 10 شب

اسمت روشه معنی داره بفهم .اگر حرفاتو باور کرده بودم بلافاصله درش میاوردم تا ابد هم دلم باهات صاف نمیشد

هرچی اونجا گفتم فقط بهم برخورد. از ته دل نیست.خودتم زشت ترین حرفها رو اینجور وقتا گفتی
منم ابدا بدل نگرفتم
حالام لطفا ببخش و نشنیده بگیر که 5 ساله صبوری کردمو هیچیت نگفتم الان نمیخام دلتو شکسته باشم
بخصوص حالا که مطمعنم تقدیر ما قعطیه .
لطفا به این نکته فکر کن
خب من بنوبه خودم گفتم ببخشید

راستی میدونی چرا حرفاتو ابدا باور نکردم؟ چون نه قسم جان من نه عکس و مدرک نیاوردی.ضمنا حرفهای بهمن پارسالت یادمه که گفتی از جنس مرد بیزاری
گفتی اگر روزی خاستم کسیو بیارم تو زندگیم فقط بتو اعتماد دارم.

اون چیزیم که باعث شد حرف بخوری فقط این بود که دیدم روبروم وایسادی داری از یک مرد دیگه حرف میزنی!

چطور جرات کردی دیوونه؟؟

البته من ازت نمیرنجم.
فک نکن از دلت بیخبرم و یا فریب زبونتو میخورم 
و میدونم تمام رفتاره بظاهر منفیت کاملا عمدی هست چه بقصد سوزوندن باشه چه برای ایجاد تنفر، اصلا قشنگترین معنی دنیا رو میده!
و مهم نیت قلبی و شناخت تو از منه!

دیدی اینجام مچتو میگیرم؟ :دی

ماسک های موی سر مای

اسپری دو فاز تقویت کننده مو پروپرنسلی

ممنونم از اعتمادت

تو ,یک ,هست ,فقط ,هم ,رو ,دنیا رو ,هست که ,8 ساعت ,مثل من ,اما در

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

mausoue حدیث شیعه the best top2019 سفیر مهربانی موزیک جدید مرکز تفریحی هنری علمی سینمایی ناپدید hueselessnyc فروشگاه اینترنتی مای فیلم مهدی امان زاده 68 ایناز چت|چت ایناز|چت روم