محل تبلیغات شما

بعد اتفاقات امروز میخام کمی برات حرف بزنم

هر چی میگم هم حرف دلمه و هم منطقی و  ماهها تفکر. و منظورم عین کلماتمه

سحر تو یکی لایقترین و کامل ترین زنهایی محسوب میشی که تابحال خدا آفریده ، شک نکن.صحبت شخصیت هست، من الان خانمی میبینم فهمیده،باهوش ، بالغ، قابل اعتماد و بسیار کامل که وقتی کنارت باشه از تمام دنیا بی نیاز هستی. حتی با وجود مریضیت و اخلاق گاها تند و کم حوصله بودنت هیچ کس به گرد پات نمیرسه.
قابل اعتماد از این نظر که وقتی یکی باهات خوب باشه و دلتو نشکنه وفادارترین زن عالم میشی
وفاداری تو به هر ادمی درست مطابق با لیاقت اون ادمه.امکان نداره مردی با تو خوب باشه و یه تو بهت نگه ،همچنین مطمعن باشی عاشق صادقت هست، و پشت سرش غرورشو بشکنی

میدونی ، شناخت من از سحر اینه میدونم میدونی که هر صحبتی خلاف اینها ازم شنیدی فقط اون لحظه منو ناراحت کردی و چیزیت گفتم.
یک تار موی شکسته ترو به تمام زنهایی که خدا افریده و خواهد آفرید نمیدم
انچه گفتم شناخت چند ساله من و نظر عقلم در باره تو بود
و نظر قلب ادمها بستگی به خیلی چیزها داره.عشق وقتی رخ میده
مسلما عشق در مورد هر زنی رخ نمیده. تایید عقل شرط لازم هست ولی نه کافی
بعبارتی هم لازمه اون خانم دارای کمالاتی باشه که عقلت بالغ و کامل ببیندش هم قابلیت دوست داشته شدن داشته باشه!

خب برگردم به اتفاق امروز
میخام اینو بدونی من از سر اشتیاق دیگری رو نخاستم.
اما سحر بانوی زیبای من ، قبول کردن دیگری برام یک جام زهر بودچوبه ی دار بود تو حالمو نمیدونی
خودت قضاوت کن و بگو آیا من ترو داشتمو دیگریو خواستم؟
مبادا دلت بشکنه یا پشت سرم دعای بد بکنی ، عشق درد داره درد. ینی خاکستر شدن ینی معشوق بهت زهر بده و تو درحالیکه با دستات جام زهرو از دستش میگیری با چشمات با اشتیاق خیره نگاش کنی لبخند بزنی از ته دل! و بدونی زهر جیگرت رو سوراخ میکنه

من تا مدتی قبل میگفتم،تهش تو متعلق بمنی و این اعتقاد قلبی هست که حتی وقتی تو شوهر داشتی سست نشد، بطور محسوسی لمسش میکردم عین یک چراغ در تاریکی و سرمای زمستان نور میداد و گرما نمیتونی بفهمی چی میگم و باید جای من باشی ، توضیح دادنش اسون نیست فقط اینو بگم که من در اوج سختیای زندگیم ازش گرما میگرفتم!

تو از یک سو شدیدا لجباز بودی و رام نشدنی ، و از سوی دیگر متاسفانه خیلیا دنبالت بودند. باور قلبیم این بود که خدا این مریضی رو بخاطر من بهت داد تا شرایطت خاص شه ، هم مگسای گرد شیرینی برن و  فقط کسی که با تمام وجودش ترو قبول داره پا پس نکشه و هم خودت لجبازیتو کم کنی.و با تمام وجود قدر کسی که قلبا و عمیقا ترو دوست داره رو بدونی و خودت پیشقدم شی بخایش،اونزمان بیاد بدادت برسه و بزاردت روی چشماش (کسی که درد فراق طولانی چشیده جز این نمیکنه). باهات مهربوترین باشه و زندگی هردو از عسل شیرین تر بشه

تجربه نشون داده دو نفری که همو میخان آخر آخرش بایدددد تهش زن و وشهر شن،باید!  حتی اگر بعدش کنار هم نمونن
شبیه ترین شخصیت ها بتو یکی  گوگوش هستو یکی فروغ فرخزاد. گوگوش عاشق بهروز وثوق بود و بعد شوهر اولش (محمود) رفت و زن بهروز وثوق شد. فروغ هم عاشق شاپور بود که ازش 15 سال بزرگتر بود و دوسالی زنش بود.اختلاف سنی مناسب برای داشتن مهیج ترین و بهترین زندگی بین زن و مرد 10 تا 15 ساله. بشرطیکه مرد بی حال نباشه،پر از خواستن و اهل عشق باشه

اگر قلب من برات مهمه میخام بدونی ثانبه به ثانیه تنگ هست
نگارنده ی این نامه مردیست درد کشیده دل شکسته که بیشتر از 5 سال از عمرش رو سایه به سایت بوده و دنبالت دویده و 
ترو خاسته و هر جا هر کاری تونسته برات کرده ، اما تو
قسم به اسم قشنگت اگر فقط یک در میلیون احتمال میدادم حتی بعنوان یک دوست روزی ترو در کنارم خواهم داشت باز هم صبر میکردم و دیگری رو

ماسک های موی سر مای

اسپری دو فاز تقویت کننده مو پروپرنسلی

ممنونم از اعتمادت

تو ,هم ,، ,باشه ,رو ,یک ,باشه و ,کسی که ,و کامل ,بود و ,بهروز وثوق

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دکتر دارابی-روان شناس بالینی-تلفن 44030719 سی و ششمین سالگرد شهادت ده گل پرپر خانواده ملک پور پارس اتحاد نماینده رسمی محصولات شرکت بوتان و ایران رادیاتور -کادوس لوله - آرین پایپ در شهر رشت kannsolsversca تیم ترجمه نقد کره یادبادآن روزگاران یادباد (وبلاگ خبری ، تحلیلی حاج رضا) ایران استایل quedimipa سوالات استخدامی دستگاههای اجرایی 99 کنار تو فقط آروم میشممم